proetracing.fi kiittää kaikkia mukana olleita jotka ovat auttaneet uuden kilpurin kasauksessa!!!!Erikois KIITOKSET EERO KARTTUSELLE Hämeenlinna,MARKO TOSSAVAISELLE,KORHOSEN PASILLE,SAARELAN HESELLE,KÄRNÄ TEEMULLE!!!Tarkoitus on että päästään testaamaan Poriin tulevana viikonloppuna jos kaikki pikkuhommat menee putkeen.Eilinen testaus aiheuttaa vieläkin kuskille pientä käsien tärinää mutta myös erittäin hyvän mielen siitä että nyt se on toteutunut että meillä on oikea kilpuri!!!!Terv:Kari Laitinen,Kuopio,-70 Camaro RS 540
Sain olla paikalla ku koekäyttivät Camaron mottia!!! Jeesus mikä sävel! Motin pitää näköjään olla liki yheksän litranen ja 13.5 puristeinen, ollakseen moottori. UGH!
"huutosakki" saanu kovaa painostusta Urjalan suunnalta jotta Poriin ois tultava???...Ja mökkiautokii on vielä vaiheessa...ei onnistu maalaus näillä lämmöillä...huh....pitää varmaan suunnata seuraavaks pudikselle...Onnee matkaan sinne poriin...Oooppa Supo tarkkana..voi vaikka vähä "luirailla"
KIITOS TEEMU KÄRNÄ ja PASI KORHONEN jotka olivat mukana kun kävimme pikku kisareissun Porissa testaamassa Camaroa.Tästä on hyvä jatkaa eteenpäin ensi kauteen uudella kilpurilla!!!
Kemistä Pepe tiesi kertoa Camaron olevan Ex Joakim Backman. Mies touhuaa nykyisin alkkistiimissä ja rakentaa itselleen Pro Modia. Auto on siis kilpuriksi syntynyt siellä Ruotsinmaalla ja kuluu siihen tasoluokkaan mitä ollaan jo vuosia ihailtu.
Upee Camaro Supo! Niin kuin -30 lukuset onkin jätte bra niin tän ikäluokan Camarot on kyllä ihan ultra bra! Vexi